Międzynarodowe targi Medica (18-21/11/2019)

 

Targi MEDICA w Dusseldorfie to światowe forum medycyny z międzynarodowymi targami i kongresami.
Ponad 5000 wystawców krajowych i międzynarodowych prezentuje swoje najnowsze urządzenia, produkty i systemy do opieki ambulatoryjnej i szpitalnej w MEDICA Messe Düsseldorf.
Wystawa koncentruje się na technologii elektromedycznej, medycznej i laboratoryjnej, diagnostyce, fizjoterapii, technologii ortopedycznej, towarach konsumpcyjnych, technologii informacyjno-komunikacyjnej, meblach medycznych i wyposażeniu pomieszczeń specjalnych dla klinik i praktyk medycznych.
Rozbudowany program wspierający obejmuje prezentacje, wykłady i dyskusje panelowe, a także konferencje i fora oraz dostarczy informacji na temat aktualnych gorących tematów w sektorze zdrowia.

W roku 2019 globalny rynek technologii medycznej i produktów medycznych otwiera swe podwoje przed specjalistami z branży. Na terenie targów w Düsseldorfie poruszane będą wszystkie związane z nim tematy. Znajdą tam Państwo również odpowiedzi na nurtujące pytania. MEDICA jest wciąż ukierunkowana na działalność na arenie międzynarodowej i również w tym roku zaskoczy Państwa niezrównanym w skali światowej bogactwem różnorodności w zakresie prezentacji nowych rozwiązań.

Powrót